Umów się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r – RODO na zasadach opisanych w Polityce Prywatności.

Jak najłatwiej do nas dojechać?

Najlepiej od al. Jerozolimskich (Trasa Salomea - Wolica) lub Łopuszańskiej (przez Jutrzenki). Alternatywnie można dojechać również od Al. Krakowskiej, przez Krakowiaków i Działkową. Bliskość ul. Łopuszańskiej, al. Jerozolimskich oraz trasy S2 daje sporo opcji dojazdu. Z pewnością, każdemu uda się do nas trafić.

Jeśli nie odbieramy telefonu?

Rzadko, jednak może się zdarzyć sytuacja, w której nie odbieramy telefonu. Często wszyscy pracujemy na warsztacie. W hali jest dosyć głośno - czasem na tyle głośno, że telefon jest po prostu niesłyszalny. Prosimy w takiej sytuacji o cierpliwość i zrozumienie. Lub kontakt mailowy - z pewnością oddzwonimy i udzielimy wszystkich niezbędnych informacji.

Dodatkowe pytania

Masz dodatkowe pytania? Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie wytłumaczymy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Auta to nie tylko nasza praca - to nasza pasja. O Volvo i innych markach premium wiemy naprawdę sporo i chętnie udzielimy wszelkich niezbędnych informacji.

EuroCars S.C.

  • ul. Serwituty 42, Warszawa
  • 22 609 20 50
  • 691 107 102

Godziny otwarcia

  • poniedziałek - piątek: 8-17